Pakiet PULSEO

Pakiet PULSEO

Soczewka asferyczna z filtrem UV

- finansowanie kosztów operacji: TAK                                          
- soczewka jednoogniskowa asferyczna z filtrem UV

- kwalifikacja do zabiegu
- specjalistyczne badanie okulistyczne

- leki w ramach opieki domowej

- obsługa tłumacza
- opieka koordynatora podczas pobytu w Poliklinice
- I badanie kontrolne następnego dnia

- II badanie kontrolne po 14 dniach
-  rozliczenie z NFZ

Dodatkowo płatne: transport 300 zł (wyjazd na OPERACJE WRAZ Z DWIEMA KONTROLAMI)

Komentarze

Elżbieta Ponikwia: Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez panią Barbarę Dominiak. Jestem pod wrażeniem. Troska, jaką objawia pani Basia o pacjenta zasługuje na słowa uznania. Miłe słowa, profesjonalizm, prowadzenie "za rączkę", to się spotyka bardzo rzadko. Słowa uznania również dla pani tłumacz (zapomniałam imienia), za podejście, a przede wszytski uśmiech i podtrzymywanie na duchu. Dziękuję. Czeka mnie jeszcze drugie oko, ale jestem pewna, że będzie podobnie.
2017-08-19 09:45:21

Urszula Soja: Gorące podziękowania dla pani Barbary Dominiak za organizację wyjazdu mojej mamy na zabieg usunięcia zaćmy w Nachodzie. Pełny profesjonalizm. Organizacja wyjazdu od A do Z. Bardzo krótki okres oczekiwania na zabieg, doskonała opieka, wspaniała atmosfera w Poliklinice Visus oraz w pensjonacie, w którym nocują pacjenci.Dziękuję w imieniu swoim i mojej mamy pani Barbarze, panu koordynatorowi oraz całej załodze Polikliniki Visus.
2017-08-31 12:35:31

Ryszard Telus: Jestem po pierwszej operacji,Jestem mile zaskoczony tak milą obsługa nie tylko ze strony Pani Basi,ale tez i sympatycznego Pana Tomka.Z czystym sumieniem moge polecic ta firme.Nie inaczej jest w samej klinice w Czechach,ardzo mila i fachowa obsługa,bez kolejek bez zbędnego oczekiwania.Jednym słowem pełen profesjonalizm.
2017-09-26 20:00:48operacje zaćmy w Polsce

Monday 26th March 2018 08:03

operacje zaćmy w Polsce

nie tak szybko Read more

 Pakiet ANATEO

Friday 23rd December 2016 13:52

Pakiet ANATEO

soczewka jednoogniskowa asferyczna, filtr UV żółty chromofor filtr światła niebieskiego Read more

Pakiet INTRO

Tuesday 8th November 2016 15:57

Pakiet INTRO

Soczewka sferyczna, transport, nocleg Read more

Pakiet EVOLIS

Tuesday 8th November 2016 15:57

Pakiet EVOLIS

soczewka jednoogniskowa z filtrem UV, żółtym chromoforem, blokerami BLUE Read more

 Tego nie można zrobić w Polsce

Thursday 14th July 2016 14:37

Tego nie można zrobić w Polsce

Operacja zaćmy z korekcją astygmatyzmu Read more

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Czytaj więcej
Ryzyko zaatakowania oczu przez jaskrę wzrasta po 40. roku życia. Szczególnie narażone są osoby, cechujące się dalekowzrocznością… i kobiety. Choroba może być dziedziczna. Czytaj więcej
Każdy kierowca noszący okulary korekcyjne powinien raz w roku odwiedzić gabinet okulistyczny.

Jak dbać o oczy?

Zdrowe oczy nie wymagają wielu zabiegów. Ale jeżeli dużo czytamy, szczególnie przy złym oświetleniu, spędzamy dużo czasu przed komputerem, albo telewizorem pojawiają się problemy. Oczy bolą, szczypią, pieką, są zaczerwienione, łzawią albo są przesuszone. Wtedy należy o nie zadbać.

Dobór opraw

Odpowiednie dobrane do kształtu twarzy oprawki okularowe sprawią, że twarz nabierze nowego wyrazu, charakteru, odejmiemy sobie lat, dodamy blasku, staniemy się bardziej poważni, albo wyluzowani. Możemy w ten sposób skorygować pewne niedoskonałości, poszerzyć twarz albo wysmuklić.