Zaćma z dopłatą z NFZ

Zaćma z dopłatą z NFZ

Po operacji następnego dnia jest przeprowadzana konsultacja dla bezpieczeństwa pacjenta

Witam, nazywam się Barbara Dominiak jestem właścicielem firmy MilBas Optyk z siedzibą w Kłodzku przy ul. Stefana Okrzei 9 NIP:8851043462,  prowadzę salon optyczny oraz jestem oficjalnym koordynatorem prywatnej Polikliniki Visus zajmującej się operacjami zaćmy. Z wykształcenia jestem optykiem, dlatego  doskonale zdaję sobie sprawę jakim problemem dla moich pacjentów jest utrata  ostrości widzenia.
Od 3 lat współpracuję z prywatną Polikliniką w Nachodzie, udało się wypracować najlepsze warunki opieki oraz możliwość wyboru wysokiej klasy soczewek .
W 2015 i 1016 roku Poliklinika wykonała ponad 2200 operacji dla naszych rodaków, w tym roku może być ich jeszcze więcej, wszyscy cieszą się z odzyskania ostrości widzenia i miło wspominają pobyt w Poliklinice, rekomendując moją firmę za co BARDZO DZIĘKUJĘ.

 

Specjalizujemy się w zabiegach okulistycznych, ortopedycznych.
Zakres naszych usług ciągle powiekszamy wedle zapotrzebowania naszych pacjentów prosimy dzwonić i pytać jak możemy pomóc.

Zapewniamy zabezpieczenie pacjenta przed zabiegiem, przygotowanie dokumentacji przed zabiegiem oraz po zabiegu do rozliczenia z NFZ-em, transport z domu pacjenta, obsługę tłumacza podczas badań przedoperaryjnych oraz podczas badań kontrolnych.

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Proces zmętnienia może trwać ok. kilku miesięcy do kilku lat, nie dając na początku żadnych zauważalnych objawów. Efektem rozwoju choroby jest spadek ostrości wzroku, którego nie daje się skorygować okularami. Konieczne staje się usunięcie zmętniałej soczewki i wszczepienie sztucznej. Katarakta najczęściej jest wynikiem naturalnego procesu starzenia (zaćma starcza). Czasami towarzyszy chorobom metabolicznym np. cukrzycy lub jest spowodowana ciężkim urazem oka. U wielu osób występują niewielkie, wrodzone zmętnienia w soczewce, które nie dają pogorszenia ostrości wzroku, ani nie mają postępującego charakteru.

Komentarze


operacje zaćmy w Polsce

Monday 26th March 2018 08:03

operacje zaćmy w Polsce

nie tak szybko Read more

 Pakiet ANATEO

Friday 23rd December 2016 13:52

Pakiet ANATEO

soczewka jednoogniskowa asferyczna, filtr UV żółty chromofor filtr światła niebieskiego Read more

Pakiet PULSEO

Tuesday 8th November 2016 15:58

Pakiet PULSEO

Soczewka asferyczna z filtrem UV Read more

Pakiet INTRO

Tuesday 8th November 2016 15:57

Pakiet INTRO

Soczewka sferyczna, transport, nocleg Read more

Pakiet EVOLIS

Tuesday 8th November 2016 15:57

Pakiet EVOLIS

soczewka jednoogniskowa z filtrem UV, żółtym chromoforem, blokerami BLUE Read more

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Czytaj więcej
Ryzyko zaatakowania oczu przez jaskrę wzrasta po 40. roku życia. Szczególnie narażone są osoby, cechujące się dalekowzrocznością… i kobiety. Choroba może być dziedziczna. Czytaj więcej
Każdy kierowca noszący okulary korekcyjne powinien raz w roku odwiedzić gabinet okulistyczny.

Jak dbać o oczy?

Zdrowe oczy nie wymagają wielu zabiegów. Ale jeżeli dużo czytamy, szczególnie przy złym oświetleniu, spędzamy dużo czasu przed komputerem, albo telewizorem pojawiają się problemy. Oczy bolą, szczypią, pieką, są zaczerwienione, łzawią albo są przesuszone. Wtedy należy o nie zadbać.

Dobór opraw

Odpowiednie dobrane do kształtu twarzy oprawki okularowe sprawią, że twarz nabierze nowego wyrazu, charakteru, odejmiemy sobie lat, dodamy blasku, staniemy się bardziej poważni, albo wyluzowani. Możemy w ten sposób skorygować pewne niedoskonałości, poszerzyć twarz albo wysmuklić.