Komentarze

Elżbieta: Polecam firmę MilBas pani Barbary Dominiak,jako koordynatora i opiekuna osób wyjeżdżających na operację zaćmy do Nachodu.Pani Basia i pan Tomek(z którym jechałam do kliniki na operację)to ciepli,serdeczni i mili ludzie.Ze wszystkimi sprawami można się do nich zwrócić, a Oni cierpliwie wyjaśniają wszelkie wątpliwości.Człowiek czuje się jakby był jedyny i najważniejszy.Byłam na dwóch operacjach i za każdym razem czułam że jestem pod dobrą opieką(od wyjścia z domu do powrotu).Po za tym w poliklinice w Nachodzie jest czysto,sterylnie a personel i tłumacz są bardzo mili,wyrozumiali i pomocni.Noclegi w ładnym pensjonacie z wszelkimi wygodami i smacznymi posiłkami. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na tę firmę.Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie. Dziękuję pani Basi i panu Tomkowi za pomoc i opiekę.Jeszcze raz bardzo i z całego serca polecam usługi tej firmy czyli MilBas.
2017-11-24 20:52:14

Renata Motylewska: Jestem po dwóch operacjach zaćmy.Krotki czas oczekiwania na termin zabiegu, minimum formalności.Sedeczna i profesjonalna opieka Pani Basi i Pana Tomasza zmniejsza stres i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.Bardzo dobra współpraca z Klinika w Nachodzie i wysoki poziom leczenia.Polecam, naprawdę warto.
2017-12-19 11:55:20

Elżbieta Burek Jedlina Zdrój: Towarzyszyszyłam niepełnosprawnemu ruchowo mężowi w operacji zaćmy w Czechach.Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi zarówno po stronie polskich koordynatorów jak i czeskiego personelu. Pani Basia i Pan Tomek mają bardzo duzo empatii, można im śmiało powierzyć naszych seniorów. BRAWO!!!
2018-01-18 12:31:46

Zygmunt: Polecam, wszystko przygotowane pierwsza klasa.
2019-03-31 14:57:38

Anna Marciniak Wrocław: Najlepsza decyzja jaką mogłam podjąc,wybierając firmę Pani Basi,pełen profesjonalizm.Przyjadą pod dom,uczestniczą w całym procesie operacji..Każdy z pacjentów ma opiekuna plus tłumacza.Poliklinka w Nachodzie,obsługa bardzo miła jak by mogli zagłaskaliby pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta,Następna kontrola też,przyjadą odwiązą do domu /u mnie do Wroclawia./..Jestem pełna uznania dla Pani Basi i jej pracy.Sam strach przed zabiegiem jest czymś naturalnym,Pani Basia tłumaczy,uspokaja.Zabieg jest całkowicie bezbolesny,a przy tym ta opieka.Polecam z całego serca i DZIĘKUJĘ.
2019-04-01 06:56:58

Zygmunt: Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, jestem zadowolony.
2019-04-01 13:24:35

Marta: Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, obsługa pielęgniarek i lekarzy fantastyczna. Pełen profesionalizm.
2019-10-15 13:42:17

Marek: Rewelacyjne podejście do pacjenta i jego potrzeb, świetny wesoły tłumacz, Pani Basia profesjonalistka. Polecam
2020-01-24 16:20:49

Kasia: Moja mama była na zabiegu, przyjechała zachwycona opieką Pani Basi, sympatycznym podejściem do pacjenta,tak dokładnych badań nie miała nigdy w życiu. Polecamy z całego serca.
2020-02-11 18:17:48

Dominika : Z czystym sercem polecamy firmę Pani Barbary. Nasza babcia Marysia była zachwycina nie tylko Panią Basią , która zresztą jest cudownym człowiekiem, zawsze dobrym słowem uspokoi, kiedy jest potrzeba doradzi. Opieka na 6 z plusem, pomoc tłumacza, transport pod sam dom, personel medyczny kompetentny i miły. Wybór jest prosty tylko Milbas Optyk !!
2020-03-04 19:58:19

Danuta: Z czystym sercem mogę polecić firmę Milbas pani Barbary. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła i fachowa obsługa pielęgniarek i lekarzy Polikliniki w Nachodzie oraz bardzo miły i wesoły tłumacz Pan Paweł. Szczerze polecam. Wiem co mówię (operowana dwukrotnie).
2020-03-05 10:47:10

Urszula: Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Basi jak i z opieki przed zabiegiem i podczas kontroli. Możliwość wyboru lepszych soczewek jest ogromnym plusem w przypadku problemów z siatkówką. Polecam serdecznie w końcu mamy tylko dwoje oczu.
2020-03-06 09:28:12

Marlena: Wybór firmy MILBAS był moją najlepszą decyzją! Jestem po operacji zaćmy lewego oka, a za kilka dni będę miała operowane prawe. Długi okres oczekiwania na operację w Polsce i przekładanie terminu spowodowało, że zaczęłam szukać alternatywy. Już po pierwszym telefonie do Pani Barbary i uzyskaniu informacji o 3 - tygodniowym terminie oczekiwania na zabieg oraz szczegółowym przedstawieniu warunków i zasad operacji podjęłam decyzję o wyborze firmy MILBAS. To był bardzo dobry wybór, począwszy od samego początku. Bardzo dobry i szybki kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, profesjonalna obsługa przedoperacyjna, możliwość skorzystania z dowozu do kliniki, opieka podczas zabiegu, zapewnienie tłumacza przez cały okres pobytu w klinice, doradztwo w zakresie doboru soczewki, bardzo dobra opieka medyczna (recepcja, pielęgniarki, lekarze) to atuty, które sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z decyzji, jaką podjęłam. Jestem też pod wrażeniem personelu medycznego w klinice. Niezliczona ilość pielęgniarek, które cały czas utrzymują kontakt, lekarzy, którzy odpowiadają na każde pytanie, z poszanowaniem praw pacjenta. Moja radość, po ściągnięciu opatrunku i zobaczenia świata, po kilku miesiącach życia we mgle była ogromna. Polecam każdemu, nie warto czekać miesiącami czy latami na zabieg, można go zrobić w takich warunkach i tak profesjonalną opieką. Dziękuję.
2020-07-15 13:45:42

Bogdan.P: Gdy okazało się, że muszę być operowany na zaćmę to zacząłem poszukiwać szpitala, który tą operację by przeprowadził. Liczył się czas, jakość wykonania i koszty. Zebrałem też kilka opinii i właściwie bez zbytniego wahania wybrałem klinikę w Nachodzie za pośrednictwem Pani Basi i jej firmy MilBas. Od początku wszystko układało się dobrze, kontakt telefoniczny bezbłędny, wszystkie warunki zostały ustalone merytorycznie i właściwie. Od pierwszego kontaktu z Panią Basią do operacji to 14 dni. Szpital w Nachodzie to szpital bardzo przyjazny dla chorego, pełen spokoju, życzliwości i wyraźnej opieki w każdym momencie, dotyczy to wszystkich, pielęgniarek, tłumacza i lekarzy. Wszystko było bardzo punktualne i z wielkim spokojem, wszyscy byli bardzo dobrze zaopiekowani. Ja muszę dodać także, że od wielu lat na niebie w nocy nie widziałem gwiazd, ale po operacji po prostu ponownie je zobaczyłem i przyznam się, że z tego powodu po prostu jestem szczęśliwy. Mogę też swobodnie fotografować a to jest dla mnie bardzo istotne. Dziękuję wszystkim, którzy mną się opiekowali a szczególnie Pani Basi.
2020-09-01 10:26:41

Beata Wlaźlik: Z usług p. Basi jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim potrzebującym zrobienie zabiegu usuwania zaćmy. Profesjonalna , spokojna obsługa i lekarze oraz pielęgniarki w Nachodzie super. Oby tak dalej. Polecam z całego serca, a w szczególności p. Basię, która opiekowała się mną i innymi chorymi.
2020-09-22 13:52:17

Ryszard Sadłocha : Zachęcam serdecznie do korzystania z usług firmy kierowanej przez Panią Basię. Wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Teraz odnośnie Kliniki w Czechach - Super obsługa, wszyscy bardzo mili i serdeczni.
2020-09-23 03:08:58


implanty jaskowe, leczenie AMD

16.10.2020 13:00

implanty jaskowe, leczenie AMD

nie inwazyjna metoda wszczepiania implantów przeciw jaskrowych, leczenie AMD nowoczesnymi lekami Elea, Lucentis Read more

implanty jaskowe, leczenie AMD

16.10.2020 12:36

implanty jaskowe, leczenie AMD

nieinwazyjne implanty przeciwjaskrowe, leczenie AMD Read more

soczewki PREMIUM

30.09.2020 09:28

soczewki PREMIUM

taniej o 4.598 zł Read more

Powieki

30.03.2020 16:47

Powieki

cennik Read more

operacje zaćmy w Polsce

26.03.2018 08:03

operacje zaćmy w Polsce

nie tak szybko Read more

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Czytaj więcej
Ryzyko zaatakowania oczu przez jaskrę wzrasta po 40. roku życia. Szczególnie narażone są osoby, cechujące się dalekowzrocznością… i kobiety. Choroba może być dziedziczna. Czytaj więcej
Każdy kierowca noszący okulary korekcyjne powinien raz w roku odwiedzić gabinet okulistyczny.

Jak dbać o oczy?

Zdrowe oczy nie wymagają wielu zabiegów. Ale jeżeli dużo czytamy, szczególnie przy złym oświetleniu, spędzamy dużo czasu przed komputerem, albo telewizorem pojawiają się problemy. Oczy bolą, szczypią, pieką, są zaczerwienione, łzawią albo są przesuszone. Wtedy należy o nie zadbać.

Dobór opraw

Odpowiednie dobrane do kształtu twarzy oprawki okularowe sprawią, że twarz nabierze nowego wyrazu, charakteru, odejmiemy sobie lat, dodamy blasku, staniemy się bardziej poważni, albo wyluzowani. Możemy w ten sposób skorygować pewne niedoskonałości, poszerzyć twarz albo wysmuklić.