Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/opengraph.php on line 46 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/opengraph.php on line 47 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/opengraph.php on line 50 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/opengraph.php on line 51
Warning: Undefined variable $alert_style in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/comments_add.php on line 39
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 46 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 47 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 52 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 52 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 55 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 55 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 55 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 55 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 59

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 61 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/page.php on line 65

Komentarze

Elżbieta: Polecam firmę MilBas pani Barbary Dominiak,jako koordynatora i opiekuna osób wyjeżdżających na operację zaćmy do Nachodu.Pani Basia i pan Tomek(z którym jechałam do kliniki na operację)to ciepli,serdeczni i mili ludzie.Ze wszystkimi sprawami można się do nich zwrócić, a Oni cierpliwie wyjaśniają wszelkie wątpliwości.Człowiek czuje się jakby był jedyny i najważniejszy.Byłam na dwóch operacjach i za każdym razem czułam że jestem pod dobrą opieką(od wyjścia z domu do powrotu).Po za tym w poliklinice w Nachodzie jest czysto,sterylnie a personel i tłumacz są bardzo mili,wyrozumiali i pomocni.Noclegi w ładnym pensjonacie z wszelkimi wygodami i smacznymi posiłkami. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na tę firmę.Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie. Dziękuję pani Basi i panu Tomkowi za pomoc i opiekę.Jeszcze raz bardzo i z całego serca polecam usługi tej firmy czyli MilBas.
2017-11-24 20:52:14

Renata Motylewska: Jestem po dwóch operacjach zaćmy.Krotki czas oczekiwania na termin zabiegu, minimum formalności.Sedeczna i profesjonalna opieka Pani Basi i Pana Tomasza zmniejsza stres i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.Bardzo dobra współpraca z Klinika w Nachodzie i wysoki poziom leczenia.Polecam, naprawdę warto.
2017-12-19 11:55:20

Elżbieta Burek Jedlina Zdrój: Towarzyszyszyłam niepełnosprawnemu ruchowo mężowi w operacji zaćmy w Czechach.Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi zarówno po stronie polskich koordynatorów jak i czeskiego personelu. Pani Basia i Pan Tomek mają bardzo duzo empatii, można im śmiało powierzyć naszych seniorów. BRAWO!!!
2018-01-18 12:31:46

Zygmunt: Polecam, wszystko przygotowane pierwsza klasa.
2019-03-31 14:57:38

Anna Marciniak Wrocław: Najlepsza decyzja jaką mogłam podjąc,wybierając firmę Pani Basi,pełen profesjonalizm.Przyjadą pod dom,uczestniczą w całym procesie operacji..Każdy z pacjentów ma opiekuna plus tłumacza.Poliklinka w Nachodzie,obsługa bardzo miła jak by mogli zagłaskaliby pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta,Następna kontrola też,przyjadą odwiązą do domu /u mnie do Wroclawia./..Jestem pełna uznania dla Pani Basi i jej pracy.Sam strach przed zabiegiem jest czymś naturalnym,Pani Basia tłumaczy,uspokaja.Zabieg jest całkowicie bezbolesny,a przy tym ta opieka.Polecam z całego serca i DZIĘKUJĘ.
2019-04-01 06:56:58

Zygmunt: Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, jestem zadowolony.
2019-04-01 13:24:35

Marta: Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, obsługa pielęgniarek i lekarzy fantastyczna. Pełen profesionalizm.
2019-10-15 13:42:17

Marek: Rewelacyjne podejście do pacjenta i jego potrzeb, świetny wesoły tłumacz, Pani Basia profesjonalistka. Polecam
2020-01-24 16:20:49

Kasia: Moja mama była na zabiegu, przyjechała zachwycona opieką Pani Basi, sympatycznym podejściem do pacjenta,tak dokładnych badań nie miała nigdy w życiu. Polecamy z całego serca.
2020-02-11 18:17:48

Dominika : Z czystym sercem polecamy firmę Pani Barbary. Nasza babcia Marysia była zachwycina nie tylko Panią Basią , która zresztą jest cudownym człowiekiem, zawsze dobrym słowem uspokoi, kiedy jest potrzeba doradzi. Opieka na 6 z plusem, pomoc tłumacza, transport pod sam dom, personel medyczny kompetentny i miły. Wybór jest prosty tylko Milbas Optyk !!
2020-03-04 19:58:19

Danuta: Z czystym sercem mogę polecić firmę Milbas pani Barbary. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła i fachowa obsługa pielęgniarek i lekarzy Polikliniki w Nachodzie oraz bardzo miły i wesoły tłumacz Pan Paweł. Szczerze polecam. Wiem co mówię (operowana dwukrotnie).
2020-03-05 10:47:10

Urszula: Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Basi jak i z opieki przed zabiegiem i podczas kontroli. Możliwość wyboru lepszych soczewek jest ogromnym plusem w przypadku problemów z siatkówką. Polecam serdecznie w końcu mamy tylko dwoje oczu.
2020-03-06 09:28:12

Marlena: Wybór firmy MILBAS był moją najlepszą decyzją! Jestem po operacji zaćmy lewego oka, a za kilka dni będę miała operowane prawe. Długi okres oczekiwania na operację w Polsce i przekładanie terminu spowodowało, że zaczęłam szukać alternatywy. Już po pierwszym telefonie do Pani Barbary i uzyskaniu informacji o 3 - tygodniowym terminie oczekiwania na zabieg oraz szczegółowym przedstawieniu warunków i zasad operacji podjęłam decyzję o wyborze firmy MILBAS. To był bardzo dobry wybór, począwszy od samego początku. Bardzo dobry i szybki kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, profesjonalna obsługa przedoperacyjna, możliwość skorzystania z dowozu do kliniki, opieka podczas zabiegu, zapewnienie tłumacza przez cały okres pobytu w klinice, doradztwo w zakresie doboru soczewki, bardzo dobra opieka medyczna (recepcja, pielęgniarki, lekarze) to atuty, które sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z decyzji, jaką podjęłam. Jestem też pod wrażeniem personelu medycznego w klinice. Niezliczona ilość pielęgniarek, które cały czas utrzymują kontakt, lekarzy, którzy odpowiadają na każde pytanie, z poszanowaniem praw pacjenta. Moja radość, po ściągnięciu opatrunku i zobaczenia świata, po kilku miesiącach życia we mgle była ogromna. Polecam każdemu, nie warto czekać miesiącami czy latami na zabieg, można go zrobić w takich warunkach i tak profesjonalną opieką. Dziękuję.
2020-07-15 13:45:42

Bogdan.P: Gdy okazało się, że muszę być operowany na zaćmę to zacząłem poszukiwać szpitala, który tą operację by przeprowadził. Liczył się czas, jakość wykonania i koszty. Zebrałem też kilka opinii i właściwie bez zbytniego wahania wybrałem klinikę w Nachodzie za pośrednictwem Pani Basi i jej firmy MilBas. Od początku wszystko układało się dobrze, kontakt telefoniczny bezbłędny, wszystkie warunki zostały ustalone merytorycznie i właściwie. Od pierwszego kontaktu z Panią Basią do operacji to 14 dni. Szpital w Nachodzie to szpital bardzo przyjazny dla chorego, pełen spokoju, życzliwości i wyraźnej opieki w każdym momencie, dotyczy to wszystkich, pielęgniarek, tłumacza i lekarzy. Wszystko było bardzo punktualne i z wielkim spokojem, wszyscy byli bardzo dobrze zaopiekowani. Ja muszę dodać także, że od wielu lat na niebie w nocy nie widziałem gwiazd, ale po operacji po prostu ponownie je zobaczyłem i przyznam się, że z tego powodu po prostu jestem szczęśliwy. Mogę też swobodnie fotografować a to jest dla mnie bardzo istotne. Dziękuję wszystkim, którzy mną się opiekowali a szczególnie Pani Basi.
2020-09-01 10:26:41

Beata Wlaźlik: Z usług p. Basi jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim potrzebującym zrobienie zabiegu usuwania zaćmy. Profesjonalna , spokojna obsługa i lekarze oraz pielęgniarki w Nachodzie super. Oby tak dalej. Polecam z całego serca, a w szczególności p. Basię, która opiekowała się mną i innymi chorymi.
2020-09-22 13:52:17

Ryszard Sadłocha : Zachęcam serdecznie do korzystania z usług firmy kierowanej przez Panią Basię. Wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Teraz odnośnie Kliniki w Czechach - Super obsługa, wszyscy bardzo mili i serdeczni.
2020-09-23 03:08:58

Anna: Pisze w imieniu mojego taty który pojechał na operacje zaćmy do Nachodu 13.11.2020. Wszystko przebiegło bez problemów, granice były otwarte, opieka fantastyczna a Pani Basia profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Zdecydowaliśmy się na zrobienie obu oczu teraz bo patrząc na to co sie dzieje w naszym kraju to w przyszłym roku może nie być takich możliwości. Polecam ,wysyłajcie swoich rodziców to ogromna ulga dla nich
2020-11-19 11:25:18

Henryk G.: Pewna pani "Doktor", ze wschodnim akcentem (SALUS Kłodzko) z wielkiej łaski rzuciła skierowanie na operację zaćmy z komentarzem "poczeka sobie Pani ładnych parę lat". Na jednej z poprzednich wizycie bez mrugnięcia powieki wypisała receptę na okulary (koszt wykonania, bagatela, kilkaset PLN) i krople do oczu, wiedząc, że ich efektywność będzie znikoma. A może nie wiedziała? Szukając w internecie informacji na temat możliwości wykonania zabiegu w Republice Czeskiej, trafiłem na ofertę pośrednictwa firmy MilBas z Kłodzka. to był 26.11.2020r. Dzisiaj, 13.12. 2020r. Mama jest już po zabiegu usunięcia zaćmy (11.12) i pierwszym badaniu kontrolnym (12.12), umówionym terminem kolejnego badania kontrolnego i umówionym terminem wykonania takiego samego zabiegu na drugim oku . Od pierwszej rozmowy z Panią Basią do dnia wykonania zabiegu minęło 15 dni. Czy mogę porównać profesjonalizm, empatię Pani Basi i czeskiej kliniki VISUS w Nachodzie z Panią "Doktor" z SALUSA? Nie mogę. Nie ta liga, nie ta klasa, brak punktu odniesienia, wręcz antypody. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić Panią Basię, miłą, serdeczną od pierwszego kontaktu, jej firmę, jak również opiekę po stronie czeskiej. Tłumacza, pana Pawła, obecnego od początku do końca kilkugodzinnego pobytu w tejże klinice, lekarzy, pielęgniarki. Ludzi pracujących z uśmiechem na twarzy, pomocnych na każdym kroku, ciepłych, serdecznych. Mama z pewną rezerwą, ale bez strachu, podeszła do opcji wykonania zabiegu w Czechach. Po wyjściu z Kliniki była zachwycona praktycznie wszystkim, szczególnie opieką Pani Basi, jak również całego personelu. Od początku do końca, od pierwszego telefonu, nie było słabego punktu. Pełna opieka, ciepło, profesjonalizm. Polecam na 100%
2020-12-13 11:58:18

BARBARA DOMINIAK: Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa.
2021-01-12 12:20:21

Jacek S: W ostatnich dniach (tj.19.02.21)miałem okazję skorzystać z usług pani Barbary z firmy MilBas,rzecz dotyczyła operacji zaćmy wykonanej w Czechach.Chciałbym gorąco polecić panią Barbarę i jej firmę ! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do pacjenta !Pełna opieka od początku do końca ! Jeśli planujecie ten zabieg dla siebie lub bliskich to tylko z panią Barbarą i jej firmą !
2021-02-25 09:28:58

Maria: Serdecznie i z całą odpowiedzialnością polecam  firmę MilBas Pani Barbary Dominiak jednocześnie koordynatora i opiekuna pacjentów kierowanych na operację zaćmy w Poliklinice w Nachodzie . Śmiało proszę dzwonić do Pani Basi można pytać o inne operację bioder, kolana i innych schorzeń w Nachodzie Pięć dni temu skorzystałam z dobrodzejstwa jakie  zaoferowała mi Pani Barbara, potwierdzam wcześniejsze opinie pacjentów, miło , serdecznie, perfekcyjnie istotną sprawą jest możliwość dopłaty do odpowiedniej dla oka soczewki. Tak w skrócie, po podpisaniu umowy: - Dostałam krople,które dzień przed zabiegiem 5 x stosowałam, duże ułatwienie bo nie potrzebna recepta. - Wyjazd do Nachodu z pod domu na zaplanowaną operację , wszystko dopięte na ostatni guzik. -w Klinice tłumacz, pielęgniarki z uśmiechem i wyrozumiałością podchodzą do pacjenta, pomagają przy rozbieraniu i ubieraniu pacjenta co jest istotne po zabiegu. - Po zabiegu i odpoczynku wyjazd do domu ,dostaje się następne krople do zakrapiania w domu. -Z wszystkimi sprawami można zwrócić się do Pani Basi,wielka cierpliwość i pełna profesjonalna opieka. - Pani Basia po zabiegu odwozi do domu pacjenta i na drugi dzień organizuje wyjazd do Polikliniki na badanie kontrolne i po badaniu transport do domu. - Za m-c znowu badanie kontrolne,terminu pilnuje Pani Basia i ponownie pacjent zabrany z pod domu i przywieziony pod dom. - Śmiało można powierzyć seniorów, nie ma granicy wieku i stopnia niepełnosprawności, będą zaopiekowani z wielką serdecznością . Z tego co się dowiedziałam Pani Basia z wykształcenia jest Optometrystką tzn. bada wzrok i dobiera okulary. Jeszcze można skorzystać z dodatkowej usługi  z której korzystałam w Hoteliku w Kudowie z dwoma posiłkami obiadokolacja i śniadanie Superrrrr sprawa!!! Wielki szacun!!!! słowa podziękowania!!!! ,powodzenia w życiu!!!!! DZIĘKI PANI BASI ŚWIAT STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZY. Pozdrawiam
2021-08-04 14:55:07

Lubomira: Z całą serdecznością i odpowiedzialnością przyłączam się do opinii Pani Marii,wyrażam te same odczucia, mogę nawet powiedzieć że pobyt w Poliklinice w Nachodzie i nocleg w Kudowie były pozytywnym przeżyciem dla mnie osoby jednoocznej, która dzięki firmie Pani Basi cieszy się dobrym wzrokiem i radością życia.Dziękuję,Dziękuję!!!!!!!!
2021-08-07 14:00:54


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/comments.php on line 18
Japońska jakość i precyzja

13.04.2021 12:52

Japońska jakość i precyzja

Oferta soczewek okularowych firmy Nikon Read more

CZAS  ZADBAĆ O WZROK

13.04.2021 12:03

CZAS ZADBAĆ O WZROK

TEL: 728 453 033 Read more

badanie wzroku

22.01.2021 12:54

badanie wzroku

badanie ostrości wzroku i dobór okularów Read more

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Lubomira: Z całą serdecznością i odpowiedzialnością przyłączam się do opinii Pani Marii,wyrażam te...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Maria: Serdecznie i z całą odpowiedzialnością polecam  firmę MilBas Pani Barbary Dominiak...

Irena G.: Gdyby nie pani Basia dzisiaj nie widziałabym na jedno oko. Przez strach przed covidem nie...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Jacek S: W ostatnich dniach (tj.19.02.21)miałem okazję skorzystać z usług pani Barbary z firmy...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

BARBARA DOMINIAK: Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa.

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Czytaj więcej
Ryzyko zaatakowania oczu przez jaskrę wzrasta po 40. roku życia. Szczególnie narażone są osoby, cechujące się dalekowzrocznością… i kobiety. Choroba może być dziedziczna. Czytaj więcej
Każdy kierowca noszący okulary korekcyjne powinien raz w roku odwiedzić gabinet okulistyczny.

Jak dbać o oczy?

Zdrowe oczy nie wymagają wielu zabiegów. Ale jeżeli dużo czytamy, szczególnie przy złym oświetleniu, spędzamy dużo czasu przed komputerem, albo telewizorem pojawiają się problemy. Oczy bolą, szczypią, pieką, są zaczerwienione, łzawią albo są przesuszone. Wtedy należy o nie zadbać.

Dobór opraw

Odpowiednie dobrane do kształtu twarzy oprawki okularowe sprawią, że twarz nabierze nowego wyrazu, charakteru, odejmiemy sobie lat, dodamy blasku, staniemy się bardziej poważni, albo wyluzowani. Możemy w ten sposób skorygować pewne niedoskonałości, poszerzyć twarz albo wysmuklić.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php on line 6