Warning: Undefined variable $alert_style in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/settings/comments_add.php on line 39

Lubomira: Z całą serdecznością i odpowiedzialnością przyłączam się do opinii Pani Marii,wyrażam te same odczucia, mogę nawet powiedzieć że pobyt w Poliklinice w Nachodzie i nocleg w Kudowie były pozytywnym przeżyciem dla mnie osoby jednoocznej, która dzięki firmie Pani Basi cieszy się dobrym wzrokiem i radością życia.Dziękuję,Dziękuję!!!!!!!!
2021-08-07 14:00:54

Maria: Serdecznie i z całą odpowiedzialnością polecam  firmę MilBas Pani Barbary Dominiak jednocześnie koordynatora i opiekuna pacjentów kierowanych na operację zaćmy w Poliklinice w Nachodzie . Śmiało proszę dzwonić do Pani Basi można pytać o inne operację bioder, kolana i innych schorzeń w Nachodzie Pięć dni temu skorzystałam z dobrodzejstwa jakie  zaoferowała mi Pani Barbara, potwierdzam wcześniejsze opinie pacjentów, miło , serdecznie, perfekcyjnie istotną sprawą jest możliwość dopłaty do odpowiedniej dla oka soczewki. Tak w skrócie, po podpisaniu umowy: - Dostałam krople,które dzień przed zabiegiem 5 x stosowałam, duże ułatwienie bo nie potrzebna recepta. - Wyjazd do Nachodu z pod domu na zaplanowaną operację , wszystko dopięte na ostatni guzik. -w Klinice tłumacz, pielęgniarki z uśmiechem i wyrozumiałością podchodzą do pacjenta, pomagają przy rozbieraniu i ubieraniu pacjenta co jest istotne po zabiegu. - Po zabiegu i odpoczynku wyjazd do domu ,dostaje się następne krople do zakrapiania w domu. -Z wszystkimi sprawami można zwrócić się do Pani Basi,wielka cierpliwość i pełna profesjonalna opieka. - Pani Basia po zabiegu odwozi do domu pacjenta i na drugi dzień organizuje wyjazd do Polikliniki na badanie kontrolne i po badaniu transport do domu. - Za m-c znowu badanie kontrolne,terminu pilnuje Pani Basia i ponownie pacjent zabrany z pod domu i przywieziony pod dom. - Śmiało można powierzyć seniorów, nie ma granicy wieku i stopnia niepełnosprawności, będą zaopiekowani z wielką serdecznością . Z tego co się dowiedziałam Pani Basia z wykształcenia jest Optometrystką tzn. bada wzrok i dobiera okulary. Jeszcze można skorzystać z dodatkowej usługi  z której korzystałam w Hoteliku w Kudowie z dwoma posiłkami obiadokolacja i śniadanie Superrrrr sprawa!!! Wielki szacun!!!! słowa podziękowania!!!! ,powodzenia w życiu!!!!! DZIĘKI PANI BASI ŚWIAT STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZY. Pozdrawiam
2021-08-04 14:55:07

Irena G.: Gdyby nie pani Basia dzisiaj nie widziałabym na jedno oko. Przez strach przed covidem nie chciałam iść do okulisty gdy juz było bardzo źle zadzwoniłam do Pani Basi, w tym samym dniu byłam u okulisty a za 3 dni na operacji trwała 3 godziny ale udało sie uratować oko. Widzę i dziękuję losowi że pokierował mnie do tak życzliwej osoby która pomogła nie oceniając mojej głupoty i strachu przed wirusem.
2021-07-15 09:06:59

Jacek S: W ostatnich dniach (tj.19.02.21)miałem okazję skorzystać z usług pani Barbary z firmy MilBas,rzecz dotyczyła operacji zaćmy wykonanej w Czechach.Chciałbym gorąco polecić panią Barbarę i jej firmę ! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do pacjenta !Pełna opieka od początku do końca ! Jeśli planujecie ten zabieg dla siebie lub bliskich to tylko z panią Barbarą i jej firmą !
2021-02-25 09:28:58

BARBARA DOMINIAK: Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa.
2021-01-12 12:20:21

Henryk G.: Pewna pani "Doktor", ze wschodnim akcentem (SALUS Kłodzko) z wielkiej łaski rzuciła skierowanie na operację zaćmy z komentarzem "poczeka sobie Pani ładnych parę lat". Na jednej z poprzednich wizycie bez mrugnięcia powieki wypisała receptę na okulary (koszt wykonania, bagatela, kilkaset PLN) i krople do oczu, wiedząc, że ich efektywność będzie znikoma. A może nie wiedziała? Szukając w internecie informacji na temat możliwości wykonania zabiegu w Republice Czeskiej, trafiłem na ofertę pośrednictwa firmy MilBas z Kłodzka. to był 26.11.2020r. Dzisiaj, 13.12. 2020r. Mama jest już po zabiegu usunięcia zaćmy (11.12) i pierwszym badaniu kontrolnym (12.12), umówionym terminem kolejnego badania kontrolnego i umówionym terminem wykonania takiego samego zabiegu na drugim oku . Od pierwszej rozmowy z Panią Basią do dnia wykonania zabiegu minęło 15 dni. Czy mogę porównać profesjonalizm, empatię Pani Basi i czeskiej kliniki VISUS w Nachodzie z Panią "Doktor" z SALUSA? Nie mogę. Nie ta liga, nie ta klasa, brak punktu odniesienia, wręcz antypody. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić Panią Basię, miłą, serdeczną od pierwszego kontaktu, jej firmę, jak również opiekę po stronie czeskiej. Tłumacza, pana Pawła, obecnego od początku do końca kilkugodzinnego pobytu w tejże klinice, lekarzy, pielęgniarki. Ludzi pracujących z uśmiechem na twarzy, pomocnych na każdym kroku, ciepłych, serdecznych. Mama z pewną rezerwą, ale bez strachu, podeszła do opcji wykonania zabiegu w Czechach. Po wyjściu z Kliniki była zachwycona praktycznie wszystkim, szczególnie opieką Pani Basi, jak również całego personelu. Od początku do końca, od pierwszego telefonu, nie było słabego punktu. Pełna opieka, ciepło, profesjonalizm. Polecam na 100%
2020-12-13 11:58:18

Anna: Pisze w imieniu mojego taty który pojechał na operacje zaćmy do Nachodu 13.11.2020. Wszystko przebiegło bez problemów, granice były otwarte, opieka fantastyczna a Pani Basia profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Zdecydowaliśmy się na zrobienie obu oczu teraz bo patrząc na to co sie dzieje w naszym kraju to w przyszłym roku może nie być takich możliwości. Polecam ,wysyłajcie swoich rodziców to ogromna ulga dla nich
2020-11-19 11:25:18

Ryszard Sadłocha : Zachęcam serdecznie do korzystania z usług firmy kierowanej przez Panią Basię. Wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Teraz odnośnie Kliniki w Czechach - Super obsługa, wszyscy bardzo mili i serdeczni.
2020-09-23 03:08:58

Beata Wlaźlik: Z usług p. Basi jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim potrzebującym zrobienie zabiegu usuwania zaćmy. Profesjonalna , spokojna obsługa i lekarze oraz pielęgniarki w Nachodzie super. Oby tak dalej. Polecam z całego serca, a w szczególności p. Basię, która opiekowała się mną i innymi chorymi.
2020-09-22 13:52:17

Bogdan.P: Gdy okazało się, że muszę być operowany na zaćmę to zacząłem poszukiwać szpitala, który tą operację by przeprowadził. Liczył się czas, jakość wykonania i koszty. Zebrałem też kilka opinii i właściwie bez zbytniego wahania wybrałem klinikę w Nachodzie za pośrednictwem Pani Basi i jej firmy MilBas. Od początku wszystko układało się dobrze, kontakt telefoniczny bezbłędny, wszystkie warunki zostały ustalone merytorycznie i właściwie. Od pierwszego kontaktu z Panią Basią do operacji to 14 dni. Szpital w Nachodzie to szpital bardzo przyjazny dla chorego, pełen spokoju, życzliwości i wyraźnej opieki w każdym momencie, dotyczy to wszystkich, pielęgniarek, tłumacza i lekarzy. Wszystko było bardzo punktualne i z wielkim spokojem, wszyscy byli bardzo dobrze zaopiekowani. Ja muszę dodać także, że od wielu lat na niebie w nocy nie widziałem gwiazd, ale po operacji po prostu ponownie je zobaczyłem i przyznam się, że z tego powodu po prostu jestem szczęśliwy. Mogę też swobodnie fotografować a to jest dla mnie bardzo istotne. Dziękuję wszystkim, którzy mną się opiekowali a szczególnie Pani Basi.
2020-09-01 10:26:41

Marlena: Wybór firmy MILBAS był moją najlepszą decyzją! Jestem po operacji zaćmy lewego oka, a za kilka dni będę miała operowane prawe. Długi okres oczekiwania na operację w Polsce i przekładanie terminu spowodowało, że zaczęłam szukać alternatywy. Już po pierwszym telefonie do Pani Barbary i uzyskaniu informacji o 3 - tygodniowym terminie oczekiwania na zabieg oraz szczegółowym przedstawieniu warunków i zasad operacji podjęłam decyzję o wyborze firmy MILBAS. To był bardzo dobry wybór, począwszy od samego początku. Bardzo dobry i szybki kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, profesjonalna obsługa przedoperacyjna, możliwość skorzystania z dowozu do kliniki, opieka podczas zabiegu, zapewnienie tłumacza przez cały okres pobytu w klinice, doradztwo w zakresie doboru soczewki, bardzo dobra opieka medyczna (recepcja, pielęgniarki, lekarze) to atuty, które sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z decyzji, jaką podjęłam. Jestem też pod wrażeniem personelu medycznego w klinice. Niezliczona ilość pielęgniarek, które cały czas utrzymują kontakt, lekarzy, którzy odpowiadają na każde pytanie, z poszanowaniem praw pacjenta. Moja radość, po ściągnięciu opatrunku i zobaczenia świata, po kilku miesiącach życia we mgle była ogromna. Polecam każdemu, nie warto czekać miesiącami czy latami na zabieg, można go zrobić w takich warunkach i tak profesjonalną opieką. Dziękuję.
2020-07-15 13:45:42

Urszula: Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Basi jak i z opieki przed zabiegiem i podczas kontroli. Możliwość wyboru lepszych soczewek jest ogromnym plusem w przypadku problemów z siatkówką. Polecam serdecznie w końcu mamy tylko dwoje oczu.
2020-03-06 09:28:12

Danuta: Z czystym sercem mogę polecić firmę Milbas pani Barbary. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła i fachowa obsługa pielęgniarek i lekarzy Polikliniki w Nachodzie oraz bardzo miły i wesoły tłumacz Pan Paweł. Szczerze polecam. Wiem co mówię (operowana dwukrotnie).
2020-03-05 10:47:10

Dominika : Z czystym sercem polecamy firmę Pani Barbary. Nasza babcia Marysia była zachwycina nie tylko Panią Basią , która zresztą jest cudownym człowiekiem, zawsze dobrym słowem uspokoi, kiedy jest potrzeba doradzi. Opieka na 6 z plusem, pomoc tłumacza, transport pod sam dom, personel medyczny kompetentny i miły. Wybór jest prosty tylko Milbas Optyk !!
2020-03-04 19:58:19

Kasia: Moja mama była na zabiegu, przyjechała zachwycona opieką Pani Basi, sympatycznym podejściem do pacjenta,tak dokładnych badań nie miała nigdy w życiu. Polecamy z całego serca.
2020-02-11 18:17:48

Marek: Rewelacyjne podejście do pacjenta i jego potrzeb, świetny wesoły tłumacz, Pani Basia profesjonalistka. Polecam
2020-01-24 16:20:49

Marta: Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, obsługa pielęgniarek i lekarzy fantastyczna. Pełen profesionalizm.
2019-10-15 13:42:17

Zygmunt: Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, jestem zadowolony.
2019-04-01 13:24:35

Anna Marciniak Wrocław: Najlepsza decyzja jaką mogłam podjąc,wybierając firmę Pani Basi,pełen profesjonalizm.Przyjadą pod dom,uczestniczą w całym procesie operacji..Każdy z pacjentów ma opiekuna plus tłumacza.Poliklinka w Nachodzie,obsługa bardzo miła jak by mogli zagłaskaliby pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta,Następna kontrola też,przyjadą odwiązą do domu /u mnie do Wroclawia./..Jestem pełna uznania dla Pani Basi i jej pracy.Sam strach przed zabiegiem jest czymś naturalnym,Pani Basia tłumaczy,uspokaja.Zabieg jest całkowicie bezbolesny,a przy tym ta opieka.Polecam z całego serca i DZIĘKUJĘ.
2019-04-01 06:56:58

Zygmunt: Polecam, wszystko przygotowane pierwsza klasa.
2019-03-31 14:57:38

Barbara: Bardzo dziękuję za słowa uznania dla naszej pracy.
2018-11-19 15:06:44

Marek: Polecam firmę Pani Basi.Profesjonalna obsługa pod każdym względem..Pierwszy telefon i zaraz odpowiedż,wyznaczony termin na operację w Czechach..W klinice miły personel.Nie znam języka czeskiego ale był Pan Tomek,który przez cały czas wraz z tłumaczem wyjaśniali przebieg operacji.Jestem szczęśliwy,że skorzystałem z szansy jaką zaoferowała Pani Basia.Dziękuję Pani Basiu.Osobne podziękowanie dla Pana Tomka i dla personelu Polikliniki w Nachodzie.
2018-10-09 13:24:22

Ruta: Witam - interesuje mnie operacja kolan . Tzn mam skierowania do szpitala ale terminy to 2020 itp.itd. Konkretnie to mam zwyrodnienie kolan. . Chciclabym sie dowiedziec odnosnie procedur i jezeli mozliwe leczenia na NFZ . Jestem z Nysy. Bardzo prosze o porade co i jak mam wykonac. Dziekuje czekam na wiadomosc.
2018-08-01 15:24:24

Elżbieta Burek Jedlina Zdrój: Towarzyszyszyłam niepełnosprawnemu ruchowo mężowi w operacji zaćmy w Czechach.Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi zarówno po stronie polskich koordynatorów jak i czeskiego personelu. Pani Basia i Pan Tomek mają bardzo duzo empatii, można im śmiało powierzyć naszych seniorów. BRAWO!!!
2018-01-18 12:31:46

Renata Motylewska: Jestem po dwóch operacjach zaćmy.Krotki czas oczekiwania na termin zabiegu, minimum formalności.Sedeczna i profesjonalna opieka Pani Basi i Pana Tomasza zmniejsza stres i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.Bardzo dobra współpraca z Klinika w Nachodzie i wysoki poziom leczenia.Polecam, naprawdę warto.
2017-12-19 11:55:20

Halina ze Stronia: Fantastyczna obsługa, ciepłe podejście do człowieka, wielka wyrozumiałość i cierpliwość Pani Basi dla pacjenta który ma tysiące pytań i obaw. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim wyjazd z tą firmą
2017-12-02 21:34:07

Elżbieta: Polecam firmę MilBas pani Barbary Dominiak,jako koordynatora i opiekuna osób wyjeżdżających na operację zaćmy do Nachodu.Pani Basia i pan Tomek(z którym jechałam do kliniki na operację)to ciepli,serdeczni i mili ludzie.Ze wszystkimi sprawami można się do nich zwrócić, a Oni cierpliwie wyjaśniają wszelkie wątpliwości.Człowiek czuje się jakby był jedyny i najważniejszy.Byłam na dwóch operacjach i za każdym razem czułam że jestem pod dobrą opieką(od wyjścia z domu do powrotu).Po za tym w poliklinice w Nachodzie jest czysto,sterylnie a personel i tłumacz są bardzo mili,wyrozumiali i pomocni.Noclegi w ładnym pensjonacie z wszelkimi wygodami i smacznymi posiłkami. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na tę firmę.Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie. Dziękuję pani Basi i panu Tomkowi za pomoc i opiekę.Jeszcze raz bardzo i z całego serca polecam usługi tej firmy czyli MilBas.
2017-11-24 20:52:14

Ryszard: Moja opinia po drugiej operacji nie uległa zmianie. Z czystym sumieniem polecam firmę Milbas pani Basi.A wiem co pisze bo sam przechodziłem operacje dwoje oczu w klinice w Nachodzie za pośrednictwem Filmy z Kłodzka. Czysty profesjonalizm. Mało tego bardzo życzliwa obsługa nie tylko kierowcy pana Tomka ale i w samej klinice. A co najważniejsze do tej pory funkcjonuje bez okularów.
2017-11-24 19:16:20

Barbara Dominiak: Niedawno skorzystałem z pośrednictwa firmy MILBAS w zakresie operacji zaćmy. Jestem pod dużym wrażenim profesjonalizmu lekarzy i personelu polikliniki VISUS, jak również opieki i pomocy ze strony Pani Basi i Pana Tomka. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim, którzy potrzebują operacji zaćmy. Napoleon z Nowej Rudy
2017-11-18 10:13:16

Elżbieta Ponikwia: Drugie oko też zrobione. Jestem pełna uznania dla personelu Kliniki Visus w Nachodzie. Polecam każdemu, kto będzie się zastanawiał, gdzie się wybrać usługi tej kliniki oraz pani Basi Dominiak, która koordynuje cała procedurę. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
2017-10-12 11:19:31

Ryszard Telus: Jestem po pierwszej operacji usuniecia zaćmy z tą firmą. Jestem mile zaskoczony fachowa i niezmiernie miła obsługą.Zarówno pani Basia jak i pan Tomek to bardzo sympatyczni i mili ludzie.Nie inaczej jest w samej klinice w Czechach,szybko sprawnie bez zbędnego czekania w koleikach.Poziomwykonywania zabiegu na bardzo wyskim poziomie.Obsluga mila.Z czystym sumiemiem polecam ta firme.
2017-09-26 20:47:03

Ryszard Telus: Jestem po pierwszej operacji,Jestem mile zaskoczony tak milą obsługa nie tylko ze strony Pani Basi,ale tez i sympatycznego Pana Tomka.Z czystym sumieniem moge polecic ta firme.Nie inaczej jest w samej klinice w Czechach,ardzo mila i fachowa obsługa,bez kolejek bez zbędnego oczekiwania.Jednym słowem pełen profesjonalizm.
2017-09-26 20:00:48

Urszula Soja: Gorące podziękowania dla pani Barbary Dominiak za organizację wyjazdu mojej mamy na zabieg usunięcia zaćmy w Nachodzie. Pełny profesjonalizm. Organizacja wyjazdu od A do Z. Bardzo krótki okres oczekiwania na zabieg, doskonała opieka, wspaniała atmosfera w Poliklinice Visus oraz w pensjonacie, w którym nocują pacjenci.Dziękuję w imieniu swoim i mojej mamy pani Barbarze, panu koordynatorowi oraz całej załodze Polikliniki Visus.
2017-08-31 12:35:31

Barbara Dominiak: Skorzystałem z usługi operacji zaćmy na jednym, a później drugim oku koordynowanym przez firmę MilBas. Jestem pod wielkim wrażeniem przesympatycznej opieki tej firmy przez cały okres - przed, w czasie i po zabiegu opercji przeprowadzonej w Nachodzie na Poliklinice (VISUS, spol. sr.o.). Przemiłe, podmiotowe traktowanie pacjentów w czeskim szpitalu, super specjaliści w okulistyce i najnowszy sprzęt medyczny. Jestem już 3 miesiąc od pierwszego zabiegu i wszystko jest OK! Serdecznie polecam tę usługę w tej firmie - jest to naprawdę bardzo duże ułatwienie dla pacjenta. MilBas wykonała wszystkie z tym związane formalności tj. od przewiezienia z domu na zabieg, refundacja z NFZ, sprawy papierkowe itp., aż do odwiezienia do domu po zabiegu. Super!!! Jerzy Piękoś
2017-08-29 13:16:45

Elżbieta Ponikwia: Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez panią Barbarę Dominiak. Jestem pod wrażeniem. Troska, jaką objawia pani Basia o pacjenta zasługuje na słowa uznania. Miłe słowa, profesjonalizm, prowadzenie "za rączkę", to się spotyka bardzo rzadko. Słowa uznania również dla pani tłumacz (zapomniałam imienia), za podejście, a przede wszytski uśmiech i podtrzymywanie na duchu. Dziękuję. Czeka mnie jeszcze drugie oko, ale jestem pewna, że będzie podobnie.
2017-08-19 09:47:22

Elżbieta Ponikwia: Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez panią Barbarę Dominiak. Jestem pod wrażeniem. Troska, jaką objawia pani Basia o pacjenta zasługuje na słowa uznania. Miłe słowa, profesjonalizm, prowadzenie "za rączkę", to się spotyka bardzo rzadko. Słowa uznania również dla pani tłumacz (zapomniałam imienia), za podejście, a przede wszytski uśmiech i podtrzymywanie na duchu. Dziękuję. Czeka mnie jeszcze drugie oko, ale jestem pewna, że będzie podobnie.
2017-08-19 09:45:21

Elżbieta Ponikwia: Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez panią Barbarę Dominiak. Jestem pod wrażeniem. Troska, jaką objawia pani Basia o pacjenta zasługuje na słowa uznania. Miłe słowa, profesjonalizm, prowadzenie "za rączkę", to się spotyka bardzo rzadko. Słowa uznania również dla pani tłumacz (zapomniałam imienia), za podejście, a przede wszytski uśmiech i podtrzymywanie na duchu. Dziękuję. Czeka mnie jeszcze drugie oko, ale jestem pewna, że będzie podobnie.
2017-08-19 09:44:31

Barbara Dominiak: Chciałam serdecznie podziękować pani Basi oraz jej zespołowi za profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie wyjazdu do Nachodu dla mojej mamy 7 czerwca. Szczególne podziękowania dla Pana Kierowcy za jego pomoc,uczynność i empatię.Mama oraz pani Opiekunka wróciły bardzo zadowolone i bardzo miło wspominają właśnie Pana Kierowcę.Opieka medyczna w Nachodzie tak jak za pierwszym razem na najwyższym poziomie. Bardzo dziekuje,będe Państwa wszystkim polecać. Pozdrawiam Barbara Lorenc
2017-06-30 09:29:14

Barbara Dominiak: Bardzo miło jest otrzymać takz pochwałę: Operację zaćmy z zastosowaniem soczewki korygującej miałem we wrześniu 2016 na oko prawe i lewe w odstępie 2 tygodni. Skorzystałem z pomocy pani Basi i jestem zachwycony zarówno organizacją jak też jakością wykonywanych zabiegów w klinice w Nachodzie. Po 40 latach bo okulary nosiłem od dziecka wreszcie widzę jak należ bez okularów. Dzięki wszczepionej soczewce wadę z minus kilkunastu dioptrii zlikwidowano do 0. Okulistka do której chodzę nie może wyjść z podziwu, że tak to zrobiono. Polecam wszystkim opiekę pani Basi i klinikę w Nachodzie. A każdy niedowiarek może do mnie zadzwonić to wyjaśnię w szczegółach Tel. 501 0000 98. Dodatkowo pani Basie wysłała wnioski do NFZ i otrzymałem należny zwrot pieniędzy. AF
2017-06-16 13:39:51

Ena Sadowska: LUDZIE !!!! Jeśli ktoś ma zalecenie usunąć zaćmę z oka, powinien skontaktować się z właścicielką firmy MilBas w Kłodzku. Spotka się z przemiłą , pogodną p.Basią , która zaopiekuje się Wami i załatwi wszystko . W Czechach jest miła opieka porsonelu medycznego . Skorzystałam z usług tej firmy i jestem zauroczona profesjonalizmem . Tak trzymać , a świat będzie lepszy ... Pani Basi życzę daszych sukcesów w pracy .
2016-06-12 11:58:32

Barbara Dominiak: Bardzo dziękuje za miłe słowa. Dla takich pacjentów aż chce się pracować i wstawać o 3 rano.
2016-01-28 19:04:12

Krystyna Zajączkowska: Moja mama skorzystała z usług firmy MilBas z czego jest bardzo zadowolona.Miała zabieg usunięcia zaćmy w Poliklinice w Nachodzie. Pani Basia jak i Pani Kasia to przemiłe zawsze uśmiechnięte osoby służące radą i pełnym profesjonalizmem. Szczerze polecam.
2016-01-27 13:50:52

Helena Gawryjołek: Skorzystałam z usług firmy MilBas usuniecia zaćmy _ Pani Basia jest profesjonalna i sympatyczna.Zabieg w Poliklinice w Nachodzie na wysokim poziomie _ polecam
2016-01-20 12:11:40

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Lubomira: Z całą serdecznością i odpowiedzialnością przyłączam się do opinii Pani Marii,wyrażam te...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Maria: Serdecznie i z całą odpowiedzialnością polecam  firmę MilBas Pani Barbary Dominiak...

Irena G.: Gdyby nie pani Basia dzisiaj nie widziałabym na jedno oko. Przez strach przed covidem nie...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

Jacek S: W ostatnich dniach (tj.19.02.21)miałem okazję skorzystać z usług pani Barbary z firmy...

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php(6) : eval()'d code on line 16

BARBARA DOMINIAK: Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa.

Zaćma, inaczej katarakta polega na częściowym lub całkowitym zmętnieniu soczewki. Chorują na nią głównie ludzie po 60. roku życia. Jej przyczyny nie są dokładnie znane. Czytaj więcej
Ryzyko zaatakowania oczu przez jaskrę wzrasta po 40. roku życia. Szczególnie narażone są osoby, cechujące się dalekowzrocznością… i kobiety. Choroba może być dziedziczna. Czytaj więcej
Każdy kierowca noszący okulary korekcyjne powinien raz w roku odwiedzić gabinet okulistyczny.

Jak dbać o oczy?

Zdrowe oczy nie wymagają wielu zabiegów. Ale jeżeli dużo czytamy, szczególnie przy złym oświetleniu, spędzamy dużo czasu przed komputerem, albo telewizorem pojawiają się problemy. Oczy bolą, szczypią, pieką, są zaczerwienione, łzawią albo są przesuszone. Wtedy należy o nie zadbać.

Dobór opraw

Odpowiednie dobrane do kształtu twarzy oprawki okularowe sprawią, że twarz nabierze nowego wyrazu, charakteru, odejmiemy sobie lat, dodamy blasku, staniemy się bardziej poważni, albo wyluzowani. Możemy w ten sposób skorygować pewne niedoskonałości, poszerzyć twarz albo wysmuklić.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/c/7/0/milbas.pl/httpd.www/page/sidebar.php on line 6